Korisničko ime unijeti bez @skole.hr

Prijaviti se mogu svi koji posjeduju AAI@EduHr elektronički identitet.

8.a- naš razred

1 1 1 1 1 4.20 (Glasova: 5)

IMG-20180613-WA0008

 Prve četiri godine proveli smo kod profesora Damira Horvata kao jedini razred s muškim učiteljem. Jako smo voljeli planinariti. Išli smo na Sljeme čak četiri puta. Voljeli smo se i kupati. Išli smo u Novi Vinodolski i Crikvenicu.

8.a- cure

1 1 1 1 1 4.20 (Glasova: 5)
Lea Bešlagić u slobodno se vrijeme bavi čuvanjem djece, a želi raditi kao teta u vrtiću.
Stella Katura voli Legolasa(iz Gospodara Prstenova) i bavi se gledanjem Gospodara Prstenova.
Kada ne gleda gospodara prstenova voli izlaziti van.
Ivana Švelec voli čokoladu i gledati filmove,u slobodno se vrijeme bavi čitanjem knjiga.
Marta Terze voli biti kreativna i bavi se profesionalnom košarkom.
Očekujemo ju jednom vidjeti kako igra za NBA.
Ema Latinović voli čitati i crtati i trenutno se ne bavi ničime. 
Prije je išla na kick boks. Također je često bolesna.
Elena Galiot ima najbolje ocjene u razredu i jako je vješta u svemu što radi.
Bavi se plesom dosta dugo.
Ella Boronić voli gledati hororce i najbolja prijateljica joj je Lea. Njih dvije zovemo “sekice”.
Antonija Nikić voli čitati knjige na engleskom jeziku i u slobodno vrijeme se također bavi čuvanjem djece.
Nika Brumen voli se baviti hip-hopom i voli slušati muziku.
Tonka Đukez voli znanost i želi postati astrofizičar. Također voli glumiti.

Sport i glazba u našem razredu

1 1 1 1 1 3.86 (Glasova: 7)

Sport

 Što se tiče sporta u našem razredu imamo raznoraznih dobrih sportaša. Filip, Borna, Marko, Lovro i ja treniramo nogomet. Luka trenira rukomet, Maro, Borna i Antonio treniraju boks, a Dominik trenira skokove u vodu. Ostali dečki ništa ne treniraju, ali su prosječni u svakom sportu. Luka isto tako ide u glazbenu školu. Veoma je pohvalno da stigne obaviti sve školske obaveze, baviti se sportom i još ići u glazbenu školu. Među curama nema puno sportaša. Tonka trenira odbojku, Marta trenira košarku. Nika se ne bavi sportom, ali trenira Hip-Hop. Maro i Marta postižu odlične rezultate. 

 lopta copy

 

8.a- profesori

1 1 1 1 1 5.00 (Glasova: 2)

 Za početak, svim profesorima se ispričavam u ime razreda, za sve nevolje koje smo uzrokovali.

A sad, želim spomenuti najvažnijeg profesora, našeg razrednika- Armanda Filipija. Kad smo došli u peti razred bilo je svega, ali uz pomoć njega svi smo se smirili i privikli na promjene koje su se događale. Peti i šesti razred su mi u mutnom sjećanju pa ne mogu baš pisati o tom razdoblju, ali zato imam puno anegdota nakon toga. Bilo je smiješnih priča, problema i razgovora a opet sve smo to riješili bez ikakvih problema. Naš razrednik, koliko god i njemu bilo zbunjujuće, uvijek je nastojao napraviti što je najbolje za sve. Ne samo da smo naučili puno glazbenog nego smo naučili jako korisnih savjeta za život. Nijedan sat nije bio dosadan (da baš ne lažemo možda glazbeni malo) zbog njega i njegovih malih šala. Imao je puno razumijevanja za svakoga i iako smo mu bili prvi razred dobro se snašao. Mislim da nijedan od nas ne bi ovako ispao da nije bilo njega. Svatko od nas, pokazujemo li to ili ne, smo vrlo zahvalni što je ispalo ovako kako je, jer da nije mislim da bi samo bilo gore. Tko god će mu biti sljedeći razred ima puno sreće.

 

Školska godina 2023/24

S. Prije p. Poslije p.
1. 8.00-8.45 14.00-14.45
2. 8.55-9.40 14.50-15.35
3. 9.50-10.35 15.45-16.30
4. 10.40-11.25 16.40-17.25
5. 11.30-12.15 17.30-18.15
6. 12.20-13.05 18.20-19.05
7. 13.10-13.55  

jpg Kalendar 2023/24

Streljački klub "Kustošija"