Prijaviti se mogu svi koji posjeduju AAI@EduHr elektronički identitet.

Naš razred

1 1 1 1 1 4.50 (Glasova: 8)

IMG-20170525-WA0001

Mi smo jedan složan i zabavan razred. Imamo 24 učenika, a od toga je 12 djevojčica i 12 dječaka. Dvije cure su otišle iz našeg razreda, ali dosta njih nam se i pridružilo. Od prvog do četvrtog razreda učiteljica nam je bila Anđelka Kuprešak, a u prvom i drugom razredu smo u boravku imali učiteljicu Željku Kljajić. One su odlične učiteljice te su nas jako dobro pripremile za daljnje školovanje. Stigli smo u peti razred, rastali se od učiteljice Anđelke, a razrednik nam je postao profesor povijesti Zaviša Kačić-Alesić. Često smo tema u zbornici. Profesori nam govore da ne učimo i da smo brbljavi, ali na kraju većina kaže da smo najbolji razred, da imamo puno pametnih učenika te da smo jako složni. Imamo puno lijepih zajedničkih trenutaka kao maturalac, Vukovar, Graz i razni drugi izleti te škole u prirodi, krizma, naše lude maškare i dr. Iako smo složni znalo je biti i svađa te nekakvih nesuglasica, ali na kraju uvijek nađemo rješenje. Tužni smo što se rastajemo, ali imamo puno uspomena radi kojih ćemo se uvijek sjećati jedni drugih.

Odnosi u razredu

1 1 1 1 1 4.00 (Glasova: 8)

Kopija datoteke IMG 2178 copyKao i u svakom razredu puno je drugačijih ljudi s raznim mišljenjima i stajalištima. Radi sličnih i potpuno različitih načina razmišljanja u velikoj skupini ljudi nastaju manje grupe koje se zasebno druže.Te grupice bi naravno mogli podijeliti na cure i dečke. Dok se dečki više druže zajedno te su više za zabavu cure su malo odgovornije te sve pokušavaju držati pod kontrolom. Naravno tu je i naš razrednik Zviša Kačić-Alesić. Kao svaki odličan razrednik pokušava nam što više pomoći, ali isto tako dokazati da puno toga možemo sami. Zato puno puta pokušavamo sve sami organizirati i uskladiti s drugim razredima, po tome možemo zaključiti da se ipak oko nekih stvari možemo dogovoriti. Stoga uz odličnu atmosferu i zezanciju odlazimo na putovanja, u kina, prodajemo naše kolače i radove na Uskršnjem sajmu te se usput odlično zabavimo. Ali ono što je najvažnije da uvijek ostanemo dobri prijatelji kakvi smo bili u prvom razredu pa i sada na kraju osme godine našeg prijateljstva.

Krizma

1 1 1 1 1 3.50 (Glasova: 2)

krizma22.04.2017. bila je krizma osmih razreda. Svi su se svečano i nestrljivo čekali svetu svetu    potvrdu. Krizma je trajala oko dva sata. Poslije krizme svaki razred se zasebno slikao, vratio haljine i svako od krizmanik krenuo na svoju feštu. Kod mnogih zabava je trajala do kasno u noć.

 

Avanture Krovopokrivača

1 1 1 1 1 5.00 (Glasova: 7)

Sve je počelo sa idejom da se grupica nas počne penjati po krovovima raznih zgrada, škola, i ostalih ustanova.Ukupno smo se popeli na 21 ustanovu no onda smo prestali zbog incidenta na krovu OŠ Stenjevca. Mnogi su upoznati sa tim incidentom. Ukratko na krovu nas je pronašla policija i naredila nam da se spustimo. Mi smo ih poslušali no put prema dole je bio tezak i opasan. Jedan od nas je uspio sici, drugom je pomogao policajac , a trecem policajac nije mogao pomoci jel je bio malo tezi. Da nije bilo policajaca mi bi uspjeli bezbedno sići no policajci su puno toga preuvelicali itd. Krovopokrivači nikad nije bio naš naziv ali su nas tako zvali... Uglavnom u tom smo vidjeli zabavu , izazov i adrenalin

Kliknite ovdje da bi vidjeli članak o tom događaju.

18721231 1977178792516267 1875471028 o copy18745251 1977178779182935 1628609297 o copy copy copy18742038 838335539663628 1303783775 n copy copy copy

Gitara

1 1 1 1 1 5.00 (Glasova: 1)

Gitara je zanimljiv instrument gdje možeš naučiti neke stvari koje učite u školi,ali unaprijed.Da možeš shvatiti kako odsvirati neke pjesme.Gitara se svira 6 god. i na kraju svake godine imate završne nastupe:

1.Svečani Završni Koncert-nastup na kojem sviraš na kraju godine pred svim roditeljima u grupi

2.Javni sat-nastup koji dolaze par roditelja da nastupate sami ili sa vašim profesorom

Imate i audicije da komisija odluči možete li svirati na koncertu ili ne.Ako ne uspije te onda možete ponovo,ali profesor mora to snjimati i poslati onome koji je glavni da sudi ponovno.

8.b

1 1 1 1 1 5.00 (Glasova: 14)

Naš razrednik

1 1 1 1 1 5.00 (Glasova: 7)

Naš razrednik je Zaviša Kačić Alesić,profesor povijesti u našoj školi.Svi ga zavisaznaju kao jako strogog profesora no mi ga jako volimo.Kada smo u nevolji ili trebamo pomoć on je uvijek tu za nas.Zna sve o povijesti i zna pričati o njoj na zanimljiv način.Također obožava glazbu i nogomet,čak i svira gitaru.Zar postoji nešto što naš razrednik ne može?

Sa razrednikom smo se posebno zbližili na maturalcu i ostalim putovanjima te shvatili koliko je zapravo zabavan.Ima razumijevanja za nas no kada ne poštujemo profesore ili pravila uvijek nas upozori da se popravimo.

Nikada ne bismo mijenjali našeg razrednika!

Sport među curama

1 1 1 1 1 4.50 (Glasova: 8)

katarina odbojka copy copy copy copy copyA šta da vam kažem,cure iz 8.b su "lude" za sportom. Neke su cure ostale predane istom sportu, dok su neke promijenile klubove pa čak i sportove. Nadam se da tako neće mijenjati dečke. Odbojka je najbrojnija i donijela je broncu na državnom natjecanju Katarini Kordej i Luciji Marić. A veliki potencijali su Franka Zorić i Lucija Dunaj. Iako se Ema Zoia Kostelac počela nedavno baviti bacanjem diska i kugle osvaja sve što joj se na putu nađe.

Team Fortress 2

1 1 1 1 1 2.67 (Glasova: 3)

TF2 je popularna igrica koje ima razne oružja koja zapravo nisu ni postojala.Par tih oružja jesu stvarna,ali ne djeluju kao u pravom životu.Ona je najzabavnija igrica koju možeš igrati.Igrica je napravlje od Valve (čita se velv).TF2 igra mnog youtubera i možeš poboljšati bilokojeg lika kojeg hoćeš.

 

TF2 je bil jako popularna i radili su klipove(smješni trenuci,najbolji trenuci id.).Mnogi ljudi igraju ovu igricu da mogu se zezati,zabavljati,raditi video id.Bila su klipovi iz  natjecanja.Pokazivalo je kako su odigrali igre i prikazivaju top 10 najbolji klipovi na natjecanju.Ima oko 100.000 pogleda.

 

Upisi u srednju školu

1 1 1 1 1 4.43 (Glasova: 7)

Stigao je i trenutak našeg rastanka od ove škole,profesora i nekih prijatelja.Osnovnu školu smo većinom svi prošli s dobrim ocjenama i vrijeme je da naše karijere nastavimo u srednjoj školi,većinski gimnazijama no neki učenici misle upisati i strukovne škole.

Svirači

1 1 1 1 1 4.50 (Glasova: 8)

U mojem razredu nema mnogo svirača...Antun herceg svira gitaru šest godina a bugariju pola godine. Jako mu dobro ide , napredan je , brzo uči...Ja sviram brač dvije i pol godine , a bisernicu godinu i pol . Antun i ja sviramo u KUD-u , sviramo za dječju i odraslu sekciju . Imamo puno nastupa , putujemo  u druge gradove i države . Naravno ima slobodnih mjesta za nove svirače tako da ako se neko želi priključit , vrata su mu otvorena .images

Zabava u našem razredu

1 1 1 1 1 4.43 (Glasova: 7)

Svatko ima svoj način zabave.Neki igraju igrice, neki nogomet i tako dalje i tako dalje. Svatko u razredu ima svoj oblik zabave od igrica, nogometa, pričanja viceva i fora id.

Vicevi u našem razredu su česta pojava. Neki od nas obožavaju pričati viceve. Najčešće kategorije  viceva su crni humor, narodni(Hrvati, Crnogorci id.), Chuck Norris i neki malo neprimjereni. U razredu imamao dosta čudnih fora kao na primjer kad netko postavi pitanje koje počinje sa kad, koliko odgovorimo bilokad i tako dalje. Prije smo igrali igre na hodnicima poput lovica.Kasnije smo gledali parodije i zezali se s profesorima.

U našem razredu ne fali zabave i u najtežim trenucima nađemo nešto dobro i zabavimo se.

Rastanak

1 1 1 1 1 4.64 (Glasova: 11)

Za par tjedana završava jedan veliki dio našeg djetinjstva kojeg ćemo se svi dugo i rado sjećati. Sve je prošlo tako brzo. Mi više nećemo biti osmaši, nego ćemo postati srednjoškolci što znaci da se rastajemo i da će svako otići na svoju stranu. Svako je već odabrao novu školu i tamo će naći nove prijatelje. Svi se nadamo da će se prijateljstva iz ove škole produžiti te da ćemo se svi rado sjećati na naše trenutke iz osnovne škole. Ujesen ćemo se družiti s novim prijateljima koji se nadam da ce biti dobri prijatelji ali ne mogu zamisliti da ću naći bolje prijatelje nego sto sam ih stekao u ovoj školi.

Maturalac

1 1 1 1 1 4.56 (Glasova: 9)

unnamed

 Putovanje generacije 2016./2017. započelo je u utorak 7.6.2016 rano ujutro. Krenuli smo prema jugu Hrvatske i prvo odredište nam je bio Trogir. Većina nas se izgubila kroz one uske uličice pa smo odlučili sjesti u kafić i tamo pričati dok ne krenemo dalje. Daljnjom vožnjom prošli smo kroz Neum i napokon došli do našeg odredišta Vila Antonio u Orebiću. Prvo su nas rasporedili u sobe gdje smo se raspakirali, odmah obukli kupaće i krenuli prema bazenu da se okupamo. Bilo je odlično, a kasnije smo imali disco. Nakon večere otišli smo natrag u sobe na „spavanje“. Ujutro smo svi bili jako umorni jer skoro ništa nismo spavali, ali smo oko 8 ujutro već krenuli prema Dubrovniku.

Umjetnost u 8.b

1 1 1 1 1 4.38 (Glasova: 8)

slikanje boje da

U našem razredu baš i nema puno onih koje zanima slikanje, likovni i stvari poput tih i više učenika je angažizano za sport i akrivnost.

Ima ih toliko da ih se može nabrojiti na prste jedne ruke. Naše umjetnike zanimaju različite vrste umjetnosti npr. mrtva priroda, pejzaži, aktovi, moda i dizajn te grafiti (iako ih večina ljudi smatra vandalizmom, nažalost)...

Moj dolazak u ovu školu

1 1 1 1 1 5.00 (Glasova: 7)

               U prvom polugodištu 7. razreda, zbog određenih razloga prisiljen sam promijeniti školu. Zbog udaljenosti od pola sata hoda, isprva mi nije bilo lako, no s vremenom sam se naviknuo. Problem je bio autobus koji nije vozio na relaciji Špansko Oranice-Vrapče.

Školska godina 2020/21

S. Prije p. Poslije p.
1. 8.00-8.40 14.10-14.50
2. 8.50-9.30 14.55-15.35
3. 9.40-10.20 15.45-16.25
4. 10.25-11.05 16.35-17.15
5. 11.10-11.50 17.20-18.00
6. 11.55-12.35 18.05-18.45
7. 12.40-13.20  
8. 13.25-14.05  

hr/pocetna/prijavaRaspored ulaska u šk.

jpg Kalendar 2020/21

Streljački klub "Kustošija"