8.raz. 2022/2023

Profesori su nam oduvijek govorili da smo najmanji razred i kako je s nama najlakše raditi. Bili smo mali, ali vrlo glasan razred. Od prvog razreda nas je bilo malo ali nas je sada još manje jer se puno učenica odselilo.

slika-8.d-photoschape5 copy copy copy copy copy

Svi smo se dobro slagali.

Dečki su uvijek igrali nogomet i radili gluposti.

Cure su uvijek igrale odbojku i bile često na mobitelu.

Što se tiče nas kao učenika nismo baš briljirali.

Većina dečki i cura je prolazilo sa 3 ili 4.

Bilo je par odlikaša, ali nas je moglo biti i više.

U sportu smo bili puno bolji .

Skoro svaki učenik je nešto trenirao. Najčešće je to bio nogomet ili neka borilačka vještina. Mislim da nam je sport bio jača strana.

Svi učenici:

1. Fran Blašković

2. Elena Crnković

3. Sali Dani

4. Luka Duh

5. Nika Gašperov

6. Anton Jukčić

7. Darko Majnarić

8. Eva Matešić

9. Timon Pristaš

10. Mia Pikl

11. Fran Račić

12. Andrej Sabljo

13. Natali Šeničnjak

14. Juraj Zebić

15. Lea Zgonjanin

16. Leon Žinić

Nešto o svakom profesoru:

Mirjana Šapina (razrednica) - Razrednica nam je bila Mirjana Šapina, profesorica hrvatskog jezika. Bila je dobra prema nama. Nije pisala neopravdane, ali nije voljela kašnjenje na sat. Nije djelila loše ocjene kad je netko loše napisao lektiru i stalno nam je govorila da ništa ne učimo.

Nikolina Svoboda Cvitković - Predavala nam je matematiku i fiziku. Bila je stroža od nekih profesora, ali nam je uvijek dala ponavljanje prije testa i uvijek nam je dala da ispravimo test

Bernarda Musović - Predavala nam je biologiju. Nije bila stroga, ali su joj testovi bili jako teški.

Zaviša Kačić - Predavao nam povijest. Kod njega je morao biti mir i red u učionici. Na satu smo obrađivali lekcije, te nam je pričao priče vezane za  tu lekciju. Njegova ispitivanja su mučila sve učenike, ali ispitivanja su uvijek bila lakša od naših očekivanja.  On se često šalio na satu i uvijek je bio dobro. Bio je super profesor.

Marija Fišter - Predavala nam je geografiju. Kod nje smo uvijek trebali puno znati. Često je pitala bez da je najavila što smo svi mrzili. Kod nje na satu smo radili zanimljive lekcije i trebali smo neke stvari logički zaključiti.

Mirjana Pažin - Predavala nam je njemački. Bila je dobra profesorica.

Franka Stjepanjek - Predavala nam je engleski izborni. Bila je dobra profesorica.

Vlatka Husetović - Predavala nam je kemiju. Bila je najstroža profesorica u školi. Davala nam je puno zadaće i često je pitala. Testovi su joj bili teški i stvarno je puno očekivala od nas.

Zlatko Bobić - Predavao nam je informatiku. Nije bio strog. Kod njega smo radili puno Pythona što je bilo jako zanimljivo.

Renata Radoš - Predavala nam je tjelesni. Mogli smo skoro svaki sat igrati nogomet što je bilo super.

Domagoj Batur - Predavao nam je tehnički. Kod njega smo često radili praktične radove što smo svi voljeli.

Armando Filipi - Predavao nam je glazbeni. On je vjerojatno bio najbolji profesor, zato što je često imao dobre fore i zato što smo kod njega malo učili. Često smo igrali Kahoot.

Nikolina Šimunović - Predavala nam je likovni.