Školsko/općinsko/gradsko natjecanje iz fizike

Školsko/općinsko/gradsko natjecanje bit će provedeno u petak 10. veljače 2023. godine, s početkom u 12.00 sati.

Prijava učenika koji sudjeluju na natjecanju provodi se preko aplikacije kojoj se pristupa na natjecanja.azoo.hr AAI@Edu računom. Prijavu učenika u aplikaciju unose odgovorne osobe u školama koje je imenovao ravnatelj Škole do srijede 8. veljače 2023. godine.

Natjecanje se provodi u skladu s Općim pravilima Agencije za odgoj i obrazovanje (https://www.azoo.hr/app/uploads/2022/11/Op%C4%87a-pravila-2.pdf ) i uputama Državnog povjerenstva (https://natjecanja-iz-fizike.net/ ).
10. veljače 2023. u 11 sati će u aplikaciji biti objavljeni zadatci, a u 13:30 sati rješenja.
Učenici (za maloljetne učenike njihovi roditelji) i njihovi mentori trebaju potpisati Privole za korištenje osobnih podataka u svrhu natjecanja. Odgovarajući obrasci nalaze se u prilozima i na poveznici https://www.azoo.hr/upute-i-obavijesti-arhiva/pravila-o-zastiti-osobnih-podataka-prikupljenih-u-svrhu-sudjelovanja-na-natjecanju-smotri-obrasci-3/ .
U prilogu je također Obrazac za zaporku.

Obavezno učenicima prije početka pisanja treba pročitati ''Upute učenicima prije pisanja testa'' (u prilogu)
Za pisanje testa učenicima pripremite papire kao što piše u tim uputama:
• naslovni list ( obrazac za naslovnu stranicu)
• listove papira za pisanje – bijeli papiri (obavezan žig škole na njima)
Svaki zadatak učenici pišu uredno na zaseban papir. Sve listove treba numerirati i na svaki list obavezno napisati zaporku. Samo sadržaj na listovima tako obilježen se boduje.

Nakon održane školske razine natjecanja rezultate u aplikaciju unose odgovorne osobe u školama koje je imenovao ravnatelj Škole, zaključno u utorak 14. veljače 2023. godine.

Učeničke radove također treba složiti sa svim dodatnim materijalima, zaporkom i kopijom privola kao i privole mentora u koverte i dostaviti zaključno do četvrtka 16.veljače do 16 sati na adresu županijskog povjerenstva:

OŠ grofa Janka Draškovića

(Natjecanje iz fizike)

Vrapčanska 7

10 090 Zagreb

Ovih rokova se obavezno morate pridržavati, da bi se Županijsko povjerenstvo moglo na vrijeme sastati, uskladiti bodovanje i napraviti jedinstvenu listu poretka te odrediti pragove za pozivanje učenika na županijsko natjecanje.

Ako neka škola – domaćin školskog (općinskog/gradskog) natjecanja do navedenog roka ne dostavi potrebne materijale, učenici te škole neće moći sudjelovati u daljnjem natjecanju.

Županijsko povjerenstvo će nakon usklađivanja bodovanja napraviti jedinstvenu listu unošenjem konačnih rezultata u i odrediti pragove za prolazak na županijsko natjecanje najkasnije do srijede 22. veljače 2023. godine.

Pratite upute na mrežnim stranicama HFD-a (https://natjecanja-iz-fizike.net/) i mrežnim stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje.

Želim Vam svima puno uspjeha u radu, a učenicima puno uspjeha u rješavanju zadataka!

Za sva dodatna pitanja možete se obratiti Županijskom povjerenstvu na adresu:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. .

docxprivola-mentor.docx

docxPravila-.maloljetni-učenici.docx