Cure 8.a razreda

IMG-20171001-WA0023

U razredu su ukupno dvadeset i dvoje učenika i učenica. Točno polovicu čine dečki, a drugu polovicu djevojke. Ovdje je opis svake učenice u našem razredu.

Lorena Blažević je izvanredna plesačica koja prolazi s 5.0. Najdraži predmet joj je fizika. Voli se družiti s prijateljima i uvijek je spremna pomoći. U razrednim odlukama je najglasnija i ne boji se reći što misli.
Laura Rogar je najbolji kemičar u našem razredu. Osvojila je drugo mjesto na državnom natjecanju iz kemije. Ona je najpozitivnija osoba koju sam upoznala i uvijek je nasmijana. Vrlo je samopouzdana i odgovorna te je zato naš izabrani predstavnik razreda.
Ela Đuretek je odlična susjeda koja luda za Marvelom (možda malo i previše). Bavi se odbojkom već 7 godina, ali dalje nemre uhvatit loptu. Voli znanstvene predmete i učiti strane jezike, ali je jedino fluentna u jeziku sarkazma. Kad odraste želi biti arhitekt i nitko u razredu ne sumnja da će uspjet.
Paula Gubić je učenica s dobrim stilom odijevanja i ambicioznim snovima o studiranju psihologije. Najdraži predmet joj je vjeronauk i ide svaku nedjelju u crkvu.
Karla Zec ima smisla za humor i uvijek razvedri one koju tužni. Iako ne trenira neki određeni sport, veoma je aktivna u svom životu. Jako voli svoju mlađu sestru i poštuje svoje roditelje.
Kaja Šola vrhunska je odbojkašica, ima 2 sestre s kojima se dobro slaže iako je srednje dijete te isto tako ima psa Toby-a. Planira upisati VII. Gimnaziju.
Ela Sekušak je umjetnička duša našega razreda. U slobodno vrijeme crta (i to jako dobro) i gleda Marvelove filmove (tako da imamo dva luda Marvel fana). Planira upisat školu za primijenjenu umjetnost i dizajn svi ju veoma podržavamo u tome.
Irina Krauthacker je kozmetička ikona razreda. Pojavio vam se prištić? Nema beda Irina je tu. Osim što se voli baviti šminkom, voli i nogomet. Nema hrvatskog kluba koja ona ne može navesti.
Korina Pintarić je onaj tip učenice koja uvijek daje ne 100% nego 120% od sebe. Ponekad je zovemo „Mozak razreda", jer uvijek sve zna i rješava testove kao iz šale. Voli ples i gimnastiku, ali trenutno se ne bavi nikakvim sportom. Nagodinu upisat će Gimnaziju Lucijana Vranjanina, opći smjer.

Laura Todorović je u naš razred stigla u drugom polugodištu šestog razreda. Veoma je draga osoba i pomoći će svakome u nevolji. Škola joj nije jača strana, ali ima mnogo drugih vrlina poput crtanja i recitiranja pjesama.
Nera Urh je mali radomanijak i perfekcionist koji uvijek pazi da sve bude kako treba. Plesačica je i voli provoditi vrijeme plešući sa sestrom (uopće se ne posvađaju oko koreografije barem pet puta). U budućnosti želi posjetiti Tokyo. Luda je za animeom i općenito za japanskom kulturom te sluša Nightcore. Upisat će gimnaziju Lucijana Vranjanina, prirodoslovni-matematički smjer.