Korisničko ime unijeti bez @skole.hr

Prijaviti se mogu svi koji posjeduju AAI@EduHr elektronički identitet.

Najbolji i najluđi 8.c

1 1 1 1 1 5.00 (Glasova: 5)

8.c razred

   Ovo je moj razred. To smo mi. 8.c !

   Imena i prezimena od zadnjeg reda lijevo pa na desno su: Matej Sambolec, Luis Baftijaj, Borna Kljajić, Martin Tovilo, Vito Surjan, Petar Miljak, Anja Tkalec, Sanja Kajić, Leonardo Žabec, Filip Šerić, Silvio Sviben, Marko Škrabec, Hrvoje Mikas, Marko Rod, Lea Antolić, Sintia Čović, naša razrednica Leila Horvat Zec, Karmen Muhvić, Patricija Kiš i Helena Čičak.

 

   Mnogi profesori govore da smo najgori, ali to nije cijela priča. Znamo mi biti dobri kod nekih profesora, ali smo često mali vragolani. Iako nismo savršeni, znamo se odlično zabavljati. Prve četri godine učila nas je učiteljica Jasminka Antolak-Škrbo. Obožavali smo je tada i obožavamo je sada. Najbolja je učiteljica. U petom smo dobili profesoricu Leilu Horvat koja predaje engleski. Kod nje znamo biti vragolani, ali smo joj ipak vrlo dragi. Naš razred je manji u usporedbi s drugima, netko nam je došao, netko ostao, ali smo super razred. Čine ga 12 dečki i samo 7 cura, ali snažnih cura koje dečke dovode u red. Iako nas je malo, zna nas biti po cijeloj školi. Pod satovima se zafrkavamo, ali moramo paziti. Znamo biti kao psi i mačke, ali kad netko treba pomoć vrlo smo složni. Uvijek ćemo se zauzeti jedni za druge i, nadam se, ostati prijatelji. Svaki razred je poseban pa tako i ovaj. Mi se znamo ludo zabavljati, prije škole se skrivati, a po hodnicima se loviti. Kada nam kažu da nema nekog profesora, nema veće sreće od toga, bježimo van iz škole glavom bez obzira. Ali mislim da nećemo htjeti tako brzo otići kad s ebudemo rastajali. Uvijek ću pamtiti naš razred, po svim smiješnim stvarima koje smo izvodili, po prijateljima koje smo našli i sve što smo zajedno prošli. Zauvijek ćemo pamtiti svoj razred. :)

 

Školska godina 2023/24

S. Prije p. Poslije p.
1. 8.00-8.45 14.00-14.45
2. 8.55-9.40 14.50-15.35
3. 9.50-10.35 15.45-16.30
4. 10.40-11.25 16.40-17.25
5. 11.30-12.15 17.30-18.15
6. 12.20-13.05 18.20-19.05
7. 13.10-13.55  

jpg Kalendar 2023/24

Obrasci

jpg Ispričnica roditelja

jpg Upis u drugu školu

jpg Upis u izbornu

jpg Ispis iz izborne

jpg Ispisnica iz OŠ

jpg Wiener osiguranje

jpg Privole

hr/pocetna/prijavae-Potvrde

Office365

Profesori i učenici imaju pravo na besplatni Office365.

Upute za preuzimanje

Streljački klub "Kustošija"