8.B RAZRED

ornah23

Naš razred sastoji se od ukupno 23 učenika. Neki od njih priključili su nam se naknadno, no sada nam se čini kao da su s nama od samog početka.

Naša učiteljica Gordana Horvat-Margetić postavila je čvrste temelje za naše daljnje obrazovanje. Uvijek je bila tu za nas kada nam je trebala podrška i pomoć. Također smo zahvalni našoj razrednici, profesorici matematike i fizike, Luci Spetić. Poticala nas je na učenje, suradnju i pristojno ponašanje. Nikad nije bila ravnodušna prema našim ocjenama i ponašanju te je često napominjala kako je njen cilj izgraditi nas u cjelini kao 'dobre osobe'. Iako nam je u prvom razredu jedina zajednička točka bila blizina škole, sada smo stvorili zajedničke interese. Nadam se da će svi pamtiti lijepe trenutke, a iz sukoba i svađa trebali bismo izvući pouku. Sada, na raskrižju života, svatko će krenuti svojim putem. Upoznat ćemo svoje nove razrede i oni će nam, kao i 8.b, zauvijek ostati u lijepom sjećanju.

antoljak  Stjepan Antoljak

ema bEma Babić-Ona je jedna od najpametnijih učenica u razredu.

ema kEma Kovačević

ema mEma Moškatelo-Ema je najpametnija u cjeloj generaciji.Bila je 3 na državnom natjecanju iz kemije i bila je na državnom natjecanju iz fizike.

hanaHana Turkalj

ilijaIlija Brkan - trenira hrvanje, nedavno je bio prvi u Hrvatskoj.Također je i najveći šaljivđija u razredu.

ivanaIvana Pranjić

jopaJosip Širanović - najveći gamer u razredu.

kerenKeren Gjuretek

kosPatrik Kos

lara kLara Kišur

lucijaLucija Šoštarić

milkiPatrik Milašinović - najveći zafrkant u razredu.

mrkMark Adam Herceg-On je lepšav i veseo.

nikaNika Grlić

niksNikola Vrbaslija - stalno izvodi nekakve psine na satu.

marko rMarko Račič

petraPetra Brlas-

sara gSara Grebenar-

sara pSara Pejić-Ona je isto jedna od najpametnijih učenica u razredu.

sokreKrešimir Kušan-On je jedan od najboljih nogometaša u razredu.Također jedan od najboljih u razredu je i u prosjeku ocjena.

spiljarStjepan Špiljar-On je najveći biciklista u svim 8 razredima.Čak i kad je bolestan vozi bicikl.

tomiTomislav Dujam - trenira hrvanje i ide na turnire u                                                                             i  izvan  Hrvatske.

Srodni članci