Prijaviti se mogu svi koji posjeduju AAI@EduHr elektronički identitet.

Jumicar ponovo u našoj školi

1 1 1 1 1 4.68 (Glasova: 14)

JCAR 1

   Dana 22. studenog, kao i prošle godine, u našu školu došao je Jumicar.  Najprije su održali predavanje za učenike drugih razreda u maloj dvorani. Govorilo se o raznim prometnim temama, a učenici su radoznalo slušali. Animator im je postavljao pitanja o prometu, a zatim je puštao različite prometne zvukove. Nakon toga je ponovio brojeve hitnih službi pa s nekoliko učenika pokazao kako pravilno prijeći cestu na pjesačkom prijelazu. Na kraju predavanja im je pokazao osnovne prometne znakove.

    Sljedeći sat su krenuli na školsko igralište voziti autiće. Uz svaki je bila po jedna odrasla osoba koja ih je vodila po "stazi". Neki učenici su slušali osnove prve pomoći, dok su neki u vatrogasnom vozilu uključivali sirenu poput pravih vatrogasaca. 
    Tužnih lica su se vraćali natrag u školu. Htjeli su još voziti. Učenici su se lijepo proveli, a uz to su naučili nešto korisno za svakodnevni život. Nadamo se da će Jumicar i sljedeće godine doći u našu školu.                                       (
Dora Luketin, 8.b)

 

Jumicar

   Evo što su napisali na svojoj mrežnoj stranici o boravku u našoj školi ( s koje smo posudili i neke fotografije):

   "Posjetili smo OŠ grofa Janka Draškovića. Učenici drugih razreda s veseljem su dočekali edukaciju o prometu. Na poligonu im je asistirao policijski službenik gdin. Haris Smajić iz PP Črnomerec, a Jumicar timu u organizaciji manifestacije asistirala je partner udruga – Preventivni program sigurnosti u cestovnom prometu. Zahvaljujemo Udruzi i policijskom službeniku.

   U programu su nam se pridružili i vatrogasci DVD-a Vrapče, gdin. Dominik Jesih i Karlo Čović koji su učenicima pokazivali vatrogasnu opremu i način na koji se nose s požarom. Zahvaljujemo DVD-u na sudjelovanju i edukativnoj radionici!

   Neizostavno, u zagrebačkim osnovnim školama u stopu nas prate volonteri Kluba mladih Crvenog križa Zagreb. Zahvaljujemo im što su i ovaj put sudjelovanjem obogatili program i pri tome mališane podučili osnovama prve pomoći.

   A da na terenu sve funkcionira pobrinula se ravnateljica škole gđa. Danica Rajković. Veliko hvala ravnateljici što je svojim učenicima omogućila edukaciju o sigurnosti cestovnog prometa.

   Do sljedeće godine, puno prometnih pozdrava cijeloj OŠ grofa Janka Draškovića!"

JCAR 7  JCAR 10

JCAR 12JCAR 6

JCAR 4 JCAR 8

JCAR 9 JCAR 11

Obrasci

jpg Ispričnica roditelja

jpg Upis u drugu školu

jpg Ispis iz izborne

jpg Ispisnica iz OŠ

Satnica i kalendar

S. Prije p. Poslije p.
1. 8.00-8.45 14.00-14.45
2. 8.55-9.40 14.50-15.35
3. 9.50-10.35 15.45-16.30
4. 10.40-11.25 16.40-17.25
5. 11.30-12.15 17.30-18.15
6. 12.20-13.05 18.20-19.05
7. 13.10-13.55  

jpg Kalendar 2019/20

Office365

Profesori i učenici imaju pravo na besplatni Office365.

Upute za preuzimanje

Streljački klub "Kustošija"